Blog - Dekoracje bożonarodzeniowe

Lampki choinkowe - Jakie wybrać? Markowe posłużą Ci dłużej.

Lampki choinkowe - Jakie wybrać? Markowe posłużą Ci dłużej.

Trudno byłoby wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez delikatnych akcentów świetlnych, jakich dostarczają lampki choinkowe. Oświetlenie za ich pomocą dowolnie wybranych pomieszczeń w domu bądź elementów ogrodu wymaga gruntownie przemyślanej koncepcji, ponieważ dobrze byłoby poza walorami estetycznymi postawić także na bezpieczeństwo. Jest to o tyle istotne, że dobór lampek choinkowych powinien być gustowny, funkcjonalny oraz energooszczędny.

Czytaj ...

Bombki szklane - piękne eleganckie dekoracje na choinkę

Bombki szklane - piękne eleganckie dekoracje na choinkę

Większość osób nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez kunsztownie i starannie ubranej choinki, błyszczącej setkami świateł. Nieodłącznym elementem tej dekoracji są bombki. Wiele osób decyduje się na zakup tych wykonanych z plastiku, argumentując, że są trwałe, nietłukące, a przede wszystkim - tańsze. Dlaczego jednak warto zastanowić się nad zakupem bombek szklanych?

Czytaj ...

Choinka sztuczna - jaką wybrać ?

Choinka sztuczna - jaką wybrać ?

Jedną z najważniejszych dekoracji domu w czasie Świąt Bożego Narodzenia jest choinka. Bez niej święta nie miałyby swojego klimatu. Jest tak ważna, jak pierwsza gwiazdka, prezenty, czy zapach pieczonych pierników. Zwolennicy sztucznych drzewek przekonują, że plastikowe choinki wyglądają jak żywe, a dodatkowo są trwałe i odporne na temperatury utrzymujące się w domu. Zwolennicy żywych drzewek narzekają, że w obecnych warunkach choinki szybko gubią igły, a po świętach dochodzi kłopot, bo nie wiadomo, co z nimi zrobić. Choć święta kojarzą się nam z zapachem drzewa, sztuczne choinki z roku na rok mają coraz więcej sympatyków.

Czytaj ...

Bombki plastikowe - Dlaczego są takie popularne ?

Bombki plastikowe - Dlaczego są takie popularne ?

Czym byłyby święta bez bajecznie przystrojonej choinki? A czym byłaby choinka bez bombek? Są pewne tradycje, których pominąć się po prostu nie da, ale z całą pewnością można i powinno się modyfikować sposób wykonania niektórych ozdób. Jak wiadomo co roku panują inne trendy dotyczące ubierania choinki, ostatnio bardzo modne i pożądane są bombki w białym kolorze. Coroczny zakup szklanych bombek byłby bardzo kosztowny i mógłby mocno nadszarpnąć domowy budżet. Idealnym rozwiązaniem są w takim wypadku bombki plastikowe...

Czytaj ...

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)
Strona do prawidłowego działania używa plików cookies, zgodnie z regulaminem. Przeglądając stronę akceptujesz regulamin sklepu.
Projekt i realizacja 2017: znajdzfirme.org