Bombki plastikowe - Dlaczego są takie popularne ?

Wyjątkowe nietłukące ozdoby na choinkę!
Czym byłyby święta bez bajecznie przystrojonej choinki? A czym byłaby choinka bez bombek? Są pewne tradycje, których pominąć się po prostu nie da, ale z całą pewnością można i powinno się modyfikować sposób wykonania niektórych ozdób. Jak wiadomo co roku panują inne trendy dotyczące ubierania choinki, ostatnio bardzo modne i pożądane są bombki w białym kolorze. Coroczny zakup szklanych bombek byłby bardzo kosztowny i mógłby mocno nadszarpnąć domowy budżet. Idealnym rozwiązaniem są w takim wypadku bombki plastikowe.


Potłuczone bombki - to już przeszłość!


Szklane ozdoby na choinkę, choć niewątpliwie piękne i nie pozbawione swoistego uroku, miały jeden feler - upuszczone na podłogę lub zgniecione ginęły tragiczną śmiercią rozsypane w drobny mak, a kruche i cienkie szkło w zakamarkach podłogi naraża nas na niebezpieczeństwo skaleczenia. 


Przypomnij sobie ileż to razy trzeba było przeganiać spod choinki zafascynowanego ozdobami kota, który systematycznie, w każde święta rozkoszował się tłuczeniem tych krąglutkich świecidełek! Ile razy trzeba było mieć oczy dookoła głowy, gdy roczne dziecko kuzynów podchodziło do choinki i wyciągało rączkę po świecącą bombkę. Nie sposób wręcz zliczyć, ile razy przez własną nieuwagę stłukliśmy lub zgnietliśmy ozdoby, które wiernie służyły nam przez całe lata i zdobiły choinki poprzednich pokoleń! 


Teraz możemy o tych wszystkich wigilijnych kłopotach zapomnieć, bo mamy fantastycznie bombki nietłukące! Wykonane z plastiku lub styropianu powleczonego ozdobnymi elementami wyglądają identycznie jak te szklane, są równie piękne i lekkie jak one, za to stuprocentowo odporne na upadek, zmiażdżenie, czy ciekawskie pazurki naszego milusińskiego. 


Bombki plastikowe. Do wyboru, do koloru!


Bombki plastikowe nie muszą się ograniczać jedynie do ozdobnych kul w różnych kolorach i wielkościach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne intrygujące ozdoby na choinkę, które wcale bombek nie przypominają - mają kształt roztańczonej baletnicy, wysadzanej kryształami torebki, eleganckich podłużnych świec i wiele innych! Plastikowe bombki ażurowe cieszą się niezwykłym powodzeniem ze względu na swój unikalny, niby-koronkowy charakter. Na eleganckiej, wytwornej choince wspaniale sprawdzą się ozdoby imitujące przezroczyste białe szkło lub diamenty. Z pewnością każdy znajdzie tu coś idealnie pasującego do jego tegorocznej koncepcji choinki. 


Z kolei bombki styropianowe są idealne, gdy poszukujemy klasycznych, okrągłych bombek ze zwyczajowym zdobieniem - w jednym lub kilku kolorach. Takie nietłukące bombki są leciutkie, bezpieczne dla zwierząt i dzieci, a zatem z powodzeniem mogą zawisnąć na każdym bożonarodzeniowym drzewku, gdzie będą pięknie się prezentowały i zachwycały gości. Zdecydowanie, bombki choinkowe na świątecznym drzewku to najpiękniejsza rzecz kojarząca się ze świętami, niech więc kojarzy się też z bezpieczeństwem!


Comments
Write Comment
Strona do prawidłowego działania używa plików cookies, zgodnie z regulaminem. Przeglądając stronę akceptujesz regulamin sklepu.
Projekt i realizacja 2017: znajdzfirme.org