Czym się zajmujemy


HURTOWNIA, SKLEP OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH I DEKORACJI BOŻONARODZENIOWYCH


Na rynku świątecznych ozdób i dekoracji działamy już ponad 10 lat, przez długoletnią współpracę z producentami oferujemy najniższe hurtowe ceny i największy wybór ozdób świątecznych w jednym miejscu.

Główny nacisk kładziemy na jakość naszych produktów, więc w bombki szklane, choinki oraz lampki choinkowe zaopatrujemy się tylko i wyłącznie u polskich producentów. Dzięki temu wiemy, że nasze produkty przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.


W naszej ofercie ozdób znajdziecie Państwo min.

  • Bombki tradycyjne, dekorowane, styropianowe i plastikowe
  • Choinki sztuczne, światłowodowe, dekorowane oraz drzewka choinkowe na pniu.
  • Oświetlenie choinkowe w tym: lampki led, tradycyjne lampki na choinkę, zewnętrzne lampki i kurtyny świetlne
  • Figurki bożonarodzeniowe (Aniołki, postacie mikołaja)
  • Dodatki takie jak Organza (niezastąpiona przy dekoracjach świątecznych), tasiemki satynowe, kokardy i wiele wiele innych ...


Nauczeni wieloletnim doświadczeniem, staramy się maksymalnie zabezpieczać paczki przed wysyłką (folia bombelkowa, miękkie wypełniacze) aby przesyłka doszła do Państwa w całości.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego, lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 86 276 02 34


Strona do prawidłowego działania używa plików cookies, zgodnie z regulaminem. Przeglądając stronę akceptujesz regulamin sklepu.
Projekt i realizacja 2017: znajdzfirme.org