GORĄCO POLECAMY
Bombki plastikowe 3cm 40szt - Czerwone
16,90 zł
Bombki plastikowe 3cm 40szt - Złote
16,90 zł

Oświetlenie świąteczne

Sprecyzuj wyszukiwanie

W przedświątecznym szalonym okresie jest mnóstwo pozytywnej magii, podczas świątecznych zakupów warto zadbać o odpowiednie oświetlenie świąteczne, które nie tylko doda świątecznego akcentu ale również podkreśli wagę świąt Bożego Narodzenia. 

Lampki choinkowe to obowiązkowy punkt podczas ubierania choinki,  możemy to zrobić za pomocą tradycyjnych lampek jak również lampek LED, które sprawią, że nasza choinka rozbłyśnie jasnym i efektownym światłem. Warto dodać, że Lampki Led-owe nie tylko świetnie wyglądają, są żywotniejsze od tradycyjnych lampek żarówkowych to pobierają dużo mniej energii elektrycznej. W ofercie mamy również lampki Led na baterię, które ze względu, że nie mają kabla zasilającego są bardzo wygodne w aranżacji każdego wnętrza.

Oświetlenie świąteczne ze względu na przeznaczenie z grubsza możemy podzielić na dwie kategorie: lampki wewnętrzne czyli takie, które przeznaczone są do dekoracji wewnątrz mieszkania (np na choinkę czy na okno). Do udekorowania domu zdecydowanie polecamy lampki zewnętrzne , które są odporne na niskie temperatury i wilgoć. Do dekoracji domu polecamy kurtyny Led-owe, świecące sople czy węże świetlne, które  dają niesamowity efekt doskonale rozświetlając Twój dom i ogród. 

Często spotykamy się z odważną tezą, że oświetlenie świąteczne jest najważniejszą dekoracją świąteczną. Czym wszak była by najpiękniejsza choinka bez świecących lampek choinkowych?

Strona do prawidłowego działania używa plików cookies, zgodnie z regulaminem. Przeglądając stronę akceptujesz regulamin sklepu.
Projekt i realizacja 2017: znajdzfirme.org